• Wycieczka klas piątych

• W ostatni wtorek września klasy piąte pod opieką wychowawczyń wybrały się na wycieczkę do Morskiego Oka. Pogoda była wymarzona. Cieplutko, słonecznie, jakby to był środek lata. Uczniowie mogli podziwiać przepiękne widoki. Dla wielu z nich wyprawa dała możliwość pokonywania własnych słabości, związanych z wysiłkiem fizycznym. Do przejścia było w sumie ponad 16 kilometrów. Pomimo widocznego zmęczenia wszytkim udało się pokonać tą trasę :) Mamy nadzieję, że cudowne krajobrazy i pięciogodzinne obcowanie z przyrodą na długo pozostanie w ich pamięci.

• Pola Chwały

• W przedostatnią sobotę września kolejny raz nasi uczniowie udali się na imprezę historyczno - militarną "Pola Chwały" do Niepołomic. Tym razem w drogę ruszyło 65 uczniów z klasy 5-8. W  Niepołomicach mogli zobaczyć grupy rekonstrukcyjne z różnych epok historycznych. Między innymi oglądali bitwę rzymskich legionistów z barbarzyńcami, targ niewolników, walki na miecze, wystrzały z siedemnastowiecznych muszkietów i wiele innych. Niektórzy sami spróbowali strzelania z łuku do tarczy oraz lepienia naczyń z gliny. Dwóch chłopców z klasy 8, Marceli i Kuba budziło duże zainteresowanie zwiedzających swoim strojem. Obaj przebrali się za żołnierzy wojsk specjalnych.

Pomimo nie do końca sprzyjającej pogody dzieci były bardzo zadowolone i już dziś chciały się zapisać na przyszłoroczny wyjazd :)

organizator wyjazdu

• PSYCHOLOG SZKOLNY

• KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

I RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

ALTERNATYWNIE

15.00-17.00

W GODZINACH PRACY PSYCHOLOG ZNAJDUJE SIĘ W GABINECIE (pok.27)

LUB NA TERENIE SZKOŁY.

UCZNIOWIE MOGĄ ZGŁASZAĆ SIĘ W TYCH GODZINACH

W CELACH INTERWENCYJNYCH LUB UMÓWIENIA SPOTKANIA.

W UZASADNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USTALENIA INNEJ GODZINY SPOTKANIA.

RODZICÓW PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY Z SEKRETARIATEM SZKOŁY.